Tundra (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Base color
dz: གཞི་རྩའི་ཚོས་གཞི་
