Tundra (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: footer
fr: pied de page

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: header
fr: en-tête

en: Help
fr: Aide

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Random
fr: Au hasard

en: Delay
fr: Délai

en: Fade
fr: Fondu

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: hover
fr: flotter

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: click
fr: clic

en: Base color
fr: Couleur de base

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale
