Tundra (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: footer
hi: पादलेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Help
hi: मदद

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र

en: Base color
hi: मूल रंग

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
