Tundra (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Help
my: အကူအညီ

en: Text color
my: စာသားအရောင်
