Tundra (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: header
nn: Topptekst

en: Help
nn: Hjelp

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Base color
nn: Grunnfarge

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
