Tundra (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: header
fa: سر صفحه

en: Help
fa: راهنما

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Random
fa: تصادفی

en: Fade
fa: محو شدن

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
