Tundra (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: footer
ru: подвал

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: header
ru: шапка

en: Help
ru: Справка

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Random
ru: Случайно

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: click
ru: Переход

en: Base color
ru: Основной цвет

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Base font
ru: Основной шрифт
