Tundra (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: footer
ta: அடியொட்டு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: header
ta: தலையொட்டு

en: Help
ta: உதவி

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்

en: Base color
ta: தள நிறம்
