Tundra (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: footer
af: onderskrif

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: header
af: opskrif

en: Help
af: Hulp
