Tundra (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: footer
be: футэр

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: header
be: шапка сайта

en: Help
be: Дапамога

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Random
be: Выпадкова

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Base color
be: Асноўны колер

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
