Tundra (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: footer
eu: Orri-oina

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: header
eu: goiburua

en: Help
eu: Laguntza

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Base color
eu: Oinarri kolorea

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
