Tundra (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: footer
is: fótur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: header
is: haus

en: Help
is: Hjálp

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Text color
is: Litur á texta

en: Base color
is: Grunn litur
