Tundra (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
