Tundra (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: footer
km: បាត​កថា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: header
km: បឋម​កថា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Base color
km: ពណ៌​គោល

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
