Tundra (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: click
kn: ಕ್ಲಿಕ್

en: growX
kn: ಬೆಳೆಯುX

en: growY
kn: ಬೆಳೆಯುY

en: turnUp
kn: ಮೇಲೆ ತಿರುಗು

en: turnDown
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: turnLeft
kn: ಎಡಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: turnRight
kn: ಬಲಕ್ಕೆ ತಿರುಗು

en: uncover
kn: ಹೊದಿಕೆ ತೆಗೆ

en: wipe
kn: ಒರೆಸು
