Tundra (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: footer
oc: pè de pagina

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: header
oc: entèsta

en: Help
oc: Ajuda

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Random
oc: A l'azard

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Base color
oc: Color de basa

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
