Tundra (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Base color
am: መሰረተ ቀለም
