Tundra (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Help
eo: Helpo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Base color
eo: Baza koloro
