Tundra (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: header
fi: ylätunniste

en: Help
fi: Ohje

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Random
fi: Satunnainen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Base color
fi: Pohjaväri

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
