Tundra (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Help
he: עזרה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Random
he: אקראי

en: Link color
he: צבע קישור

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
