Tundra (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: footer
lt: poraštė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: header
lt: antraštė

en: Help
lt: Pagalba

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
