Tundra (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: header
ps: سرۍ

en: Help
ps: مرسته

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Link color
ps: تړونی رنګ
