Tundra (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: footer
pt: rodapé

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: header
pt: cabeçalho

en: Help
pt: Ajuda

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Random
pt: Aleatório

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Animation Speed
pt: Velocidade da animação

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Background image
pt: Imagem de fundo

en: Base color
pt: Cor-base

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
