Tundra (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: footer
pl: stopka

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: header
pl: nagłówek

en: Help
pl: Pomoc

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Random
pl: Losowo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
