Tundra (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: header
tr: başlık

en: Help
tr: Yardım

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Random
tr: Rastgele

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Base color
tr: Temel renk

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
