Tundra (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: footer
az: aşağı hissə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: header
az: başlıq

en: Help
az: Dəstək

en: Random
az: Təsadüfi
