Tundra (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: header
sk: hlavička

en: Help
sk: Pomoc

en: Text color
sk: Farba textu

en: Random
sk: Náhodný

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Base color
sk: Základná farba

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
