Tundra (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Help
uk: Довідка

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Random
uk: Випадково

en: Delay
uk: Затримка

en: Fade
uk: Згасання

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Timeout
uk: Час очікування

en: shuffle
uk: перемішати

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: hover
uk: наведення

en: Background image
uk: Зображення тла

en: click
uk: натисніть

en: Base color
uk: Основний колір

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Image opacity
uk: Непрозорість зображення

en: Base font
uk: Основний шрифт
