Tundra (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: footer
bg: подложка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: header
bg: заглавка

en: Help
bg: Справка

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Base color
bg: Основен цвят
