Tundra (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Yes
ca: Sí

en: header
ca: capçalera

en: Help
ca: Ajuda

en: Text color
ca: Color del text

en: Random
ca: Aleatori

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Base color
ca: Color base

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
