Tundra (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: footer
cs: patička

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: header
cs: hlavička

en: Help
cs: Nápověda

en: Text color
cs: Barva textu

en: Random
cs: Náhodný

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Fonts
cs: Fonty

en: Base color
cs: Základní barva

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
