Tundra (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: header
fil: ulunan

en: Help
fil: Tulong

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid

en: Sidebar second
fil: Pangalawang baras sa gilid
