Tundra (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: footer
ja: フッター

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: header
ja: ヘッダー

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Text color
ja: テキストの色

en: Random
ja: ランダム

en: Fade
ja: フェード

en: Link color
ja: リンクの色

en: Base color
ja: ベースの色

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
