Tundra (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Help
kk: Көмек

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Base color
kk: Басты түс

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
