Tundra (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
