Tundra (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Random
th: สุ่ม

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Base color
th: สีอ้างอิงหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
