Tundra (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: footer
ur: فوٹر

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: header
ur: ہیڈر

en: Help
ur: مدد
