TWBS (7.x-3.0-unstable1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Log in
mk: Најави ме

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Log out
mk: Одјави ме

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Hello <strong>@username</strong>
mk: Здраво <strong>@username</strong>
