TWBS (7.x-3.0-unstable1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: More
si: තව

en: Error
si: දෝෂය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Hello <strong>@username</strong>
si: ආයුබෝවන් <strong>@username</strong>
