TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to bg translation catalogue (203 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: not verified
bg: непроверено

en: new
bg: нов

en: error
bg: грешка

en: Categories
bg: Категории

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: File information
bg: Информация за файла

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Test
bg: Тест

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Format
bg: Формат

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: never
bg: никога

en: Updated
bg: Обновено

en: read more
bg: чети по-нататък

en: no screenshot
bg: няма снимка на екрана

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Error
bg: Грешка

en: Done
bg: Готово

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Block
bg: Блокирай

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: active
bg: активен

en: Categorize
bg: Категоризирай

en: Updated:
bg: Обновен:

en: %ago ago
bg: преди %ago

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Code
bg: Код

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Order
bg: Поръчка

en: Operation
bg: Действие

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @time ago
bg: преди @time

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Topics
bg: Теми

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Posts
bg: Мнения

en: Empty
bg: Празно

en: Choice
bg: Избор

en: warning
bg: предупреждение

en: revert
bg: връщане

en: No forums defined
bg: Не е избран форум

en: This topic has been moved
bg: Тази тема беше преместена

en: Themes
bg: Теми

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: English name
bg: Име на английски

en: Native name
bg: Име (на собств. език)

en: Permission
bg: Разрешение

en: Show descriptions
bg: Покажи описанията

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Preview trimmed version
bg: Преглед на кратката версия

en: Preview full version
bg: Преглед на пълната версия

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Loading
bg: Зареждане

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: ok
bg: ок

en: Read
bg: Прочетени

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
bg: @site_name - агрегирани източници в категория @title

en: @site_name - aggregated feeds
bg: @site_name - агрегирани източници

en: @site_name aggregator
bg: @site_name агрегатор

en: !title feed
bg: !title източник

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Security update required!
bg: Необходими са актуализации на сигурността!

en: Not supported!
bg: Не се поддържа!

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Factor
bg: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
bg: Разшири изгледа, за да се визуализират описанията.

en: Hide descriptions
bg: Скрий описанията

en: Compress layout by hiding descriptions.
bg: Направи блока по-малък, скривайки описанията.

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля

en: Direction
bg: Посока

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bg: Изчистената версия на вашата публикация показва как ще изглежда тя, когато е представена на главната страница или когато е експортирана за разпространение. <span class="no-js"> Можете да вмъкнете разделителя "&lt;!--break--&gt;" (без кавичките) , за да нагласите къде да се разделя публикацията.</span>

en: Total votes: @votes
bg: Общо гласове: @votes

en: Vote count
bg: Брояч на гласове

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
bg: Няма налични полета в тази категория. Ако категорията остане празна, при опит за записване тя ще бъде изтрита.

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Тази тема изисква PHP версия @php_required и е несъвместима с PHP версия !php_version.

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: Show shortcuts
bg: Покажи преките пътища

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: An AJAX HTTP error occurred.
bg: Възникна AJAX HTTP грешка

en: HTTP Result Code: !status
bg: Получен е HTTP код :!status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
bg: HTTP заявката на AJAX не завърши нормално

en: Debugging information follows.
bg: Следва информация за настройка

en: Path: !uri
bg: Път: !uri

en: StatusText: !statusText
bg: Статус текст: !statusText

en: Customize dashboard
bg: Оформи таблото

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме

en: Files must be less than !size.
bg: Файловете трябва да бъдат по-малки от !size.

en: Allowed file types: !extensions.
bg: Разрешени разширения на файлове: !extensions.

en: More information about text formats
bg: По-подробна информация за текстовите формати

en: Style name
bg: Име на стила

en: @title dialog
bg: @title диалог

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
bg: Създаден с <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
bg: Избраният файл  %filename не може да бъде качен. Само файлове съсследните разширения са разрешени: %extensions.

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой

en: Options for the administrative overlay
bg: Опции за показване на администраторски допълнителен слой

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...

en: Hide shortcuts
bg: Скрий преките пътища
