TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: done
br: graet

en: Collapse
br: Bihanaet
