TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Block
ht: Blòk

en: active
ht: aktive

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: done
ht: fini

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: An AJAX HTTP error occurred.
ht: Yon erè AJAX HTTP fèt
