TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to hu translation catalogue (281 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: not verified
hu: nem ellenőrzött

en: new
hu: új

en: error
hu: hiba

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: File information
hu: Fájlinformáció

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Format
hu: Formátum

en: Modules
hu: Modulok

en: Region
hu: Régió

en: Display
hu: Megjelenítés

en: never
hu: soha

en: Updated
hu: Frissítve

en: read more
hu: tovább

en: no screenshot
hu: nincs képernyőkép

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: n/a
hu: n. a.

en: Error
hu: Hiba

en: Done
hu: Kész

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Block
hu: Blokk

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: active
hu: aktív

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Categorize
hu: Kategorizálás

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: %ago ago
hu: %ago

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Prev
hu: Előző

en: Code
hu: Kód

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Order
hu: Rendelés

en: Operation
hu: Művelet

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: @time ago
hu: Ennyi ideje: @time

en: Search results
hu: Keresési eredmények

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Topics
hu: Témák

en: Today
hu: Ma

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Empty
hu: Üres

en: Choice
hu: Lehetőség

en: Su
hu: Va

en: Mo
hu: Hé

en: Tu
hu: Ke

en: We
hu: Sz

en: Th
hu: Cs

en: Fr
hu: Pé

en: Sa
hu: Sz

en: Info
hu: Infó

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: revert
hu: visszaállítás

en: No forums defined
hu: Egy fórum sincs definiálva

en: This topic has been moved
hu: A fórumtéma mozgatása megtörtént

en: New comments
hu: Új hozzászólások

en: New
hu: Új

en: Themes
hu: Sminkek

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: English name
hu: Angol név

en: Native name
hu: Név

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Show descriptions
hu: Leírások megjelenítése

en: @user's picture
hu: @user képe

en: More help
hu: További segítség

en: Preview trimmed version
hu: Bevezető előnézete

en: Preview full version
hu: Teljes tartalom előnézete

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Loading
hu: Betöltés

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: ok
hu: rendben

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
hu: @site_name - @title kategóriában összegyűjtött hírcsatornák

en: @site_name - aggregated feeds
hu: @site_name - összegyűjtött hírcsatornák

en: @site_name aggregator
hu: @site_name hírolvasó

en: !title feed
hu: !title hírcsatorna

en: Revoked!
hu: Visszavonva!

en: Security update required!
hu: Biztonsági frissítés szükséges.

en: Not supported!
hu: Nem támogatott.

en: Recommended version:
hu: Ajánlott változat:

en: Security update:
hu: Biztonsági frissítés:

en: Latest version:
hu: Legfrissebb változat:

en: Development version:
hu: Fejlesztői változat:

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Factor
hu: Szempont

en: Expand layout to include descriptions.
hu: Bővített megjelenítés leírásokkal.

en: Hide descriptions
hu: Leírások elrejtése

en: Compress layout by hiding descriptions.
hu: Tömörebb megjelenítés a leírások elrejtésével.

en: New posts
hu: Új tartalmak

en: mm/dd/yy
hu: hh/nn/éé

en: Effect
hu: Hatás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: original
hu: eredeti

en: done
hu: kész

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: Direction
hu: Irány

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: No tests to display.
hu: Nincs megjeleníthető teszt.

en: No fields available.
hu: Nincs elérhető mező.

en: Not in menu
hu: Nincs menüben

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hu: A tartalom bevezetőjének előnézete mutatja, hogy miként jelenik meg a címlapon, áttekintő oldalakon vagy megosztáskor.<span class="no-js"> A &lt;!--break--&gt; elválasztó használható arra, hogy pontosan meghatározzuk, hol kell a bevezetőt levágni.</span>

en: Total votes: @votes
hu: Összes szavazat: @votes

en: Vote count
hu: Szavazatszám

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
hu: Nincs mező ebben a kategóriában. Ha mentéskor nincs ide sorolt mező, akkor a kategória törölve lesz.

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a smink a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek

en: No new posts
hu: Nincs új bejegyzés

en: Sticky topic
hu: Kiemelt téma

en: Show shortcuts
hu: Gyorshivatkozások mutatása

en: width @width
hu: szélesség @width

en: height @height
hu: magasság @height

en: upscaling allowed
hu: túlméretezés engedélyezve

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
hu: véletlen -@degrees&deg és @degrees&deg között

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Other blocks
hu: Más blokkok

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: An AJAX HTTP error occurred.
hu: Egy AJAX HTTP hiba következett be.

en: HTTP Result Code: !status
hu: HTTP eredménykód: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hu: Az AJAX HTTP kérés rendellenesen megszakadt.

en: Debugging information follows.
hu: Hibakeresési információk következnek.

en: Path: !uri
hu: Útvonal: !uri

en: StatusText: !statusText
hu: Állapotüzenet: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hu: Válaszüzenet: !responseText

en: ReadyState: !readyState
hu: Készültség: !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@register">regisztráció</a> és <a href="@login">bejelentkezés</a> szükséges

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@login">be kell jelentkezni</a>

en: Customize dashboard
hu: Irányítópult testreszabása

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése

en: Edit summary
hu: Összefoglaló szerkesztése

en: Files must be less than !size.
hu: A fájlok mérete legfeljebb !size lehet.

en: Allowed file types: !extensions.
hu: Engedélyezett fájltípusok: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
hu: A kép méretese pontosan !size képpont kell legyen.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hu: A képeknek !min és !max képpont között kell lenniük.

en: Images must be larger than !min pixels.
hu: A képeknek nagyobbnak kell lennük, mint !min képpont.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hu: A képeknek kisebbnek kell lenniük, mint !max képpont.

en: More information about text formats
hu: Bővebb információk a szövegformátumokról

en: By !author @time ago
hu: !author – @time telt el

en: Style name
hu: Stílus neve

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hu: Még nem található stílus. <a href="!url">Új stílus hozzáadása</a>

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
hu: Ez a stílus jelenleg nem tartalmaz hatást. Új hatás hozzáadása az alábbi lehetőségekkel történhet.

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: Sample modified image
hu: Módosított kép példa

en: Detection method
hu: Érzékelési mód

en: Date type
hu: Adattípus

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: @title dialog
hu: @title párbeszédablak

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hu: Ez a verzió nem működik együtt a Drupal !core_version változatával, ezért frissíteni kell.

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
hu: <a href="@poweredby">Drupal</a> alapú webhely

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hu: Nincs elérhető szótár <a href="@link">Szótár hozzáadása</a>.

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hu: !basethemes szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: %subthemes
hu: %subthemes használja

en: Show more content
hu: További tartalom megjelenítése

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hu: %filename kiválasztott fájl nem tölthető fel. Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %extensions.

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
hu: A blokkokat „fogd és vidd” módszerrel lehet a lenti oszlopokba helyezni. A változtatások automatikusan mentésre kerülnek. További lehetőségek érhetőek el a <a href="@dashboard-url">beállítás oldalon</a>.

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Hot topic, new comments
hu: Aktív téma új bejegyzésekkel

en: Hot topic
hu: Aktív téma

en: Normal topic
hu: Általános téma

en: Closed topic
hu: Lezárt téma

en: Add other blocks
hu: További blokkok hozzáadása

en: Options for the administrative overlay
hu: Adminisztratív átfedés beállítása

en: Autocomplete popup
hu: Automatikusan kiegészítő felugró ablak

en: Searching for matches...
hu: Egyezések keresése...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hu[0]: @module modul eltávolításához először a következő modult kell eltávolítani: @required_modules
hu[1]: @module modul eltávolításához először a következő modulokat kell eltávolítani: @required_modules

en: Hide shortcuts
hu: Gyorshivatkozások elrejtése

en: (Machine name: @type)
hu: (Programok által olvasható név: @type)

en: Enable !title
hu: !title engedélyezése

en: Set !title as default
hu: !title beállítása alapértelmezés szerintinek

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
hu: Nincs elérhető gyorshivatkozás. <a href="@link">Gyorshivatkozás hozzáadása</a>.

en: Subscribe to !feed-title
hu: Feliratkozás !feed-title csatornájára

en: No book content available.
hu: Nincs érhető el könyv típusú tartalom.
