TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to kk translation catalogue (163 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: new
kk: жаңа

en: error
kk: Қате

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: File information
kk: Файл туралы ақпарат

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Test
kk: Тест

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: never
kk: ешқашан

en: read more
kk: Толық оқу

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Error
kk: Қате

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Block
kk: Блок

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: active
kk: белсенді

en: Categorize
kk: Категорияларға бөлу

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: %ago ago
kk: %ago уақыт бұрын

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Code
kk: Коды

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: Uninstall
kk: Жою

en: Operation
kk: Операция

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Choice
kk: Таңдау

en: warning
kk: ескерту

en: No forums defined
kk: Еш форум табылмады

en: This topic has been moved
kk: Бұл тақырыптың орны ауыстырылған

en: Themes
kk: Темалар

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: English name
kk: Ағылшынша есім

en: Native name
kk: Туған атауы

en: Permission
kk: Құқық

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Preview trimmed version
kk: Қысқаша нұсқасын алдын ала көру

en: Preview full version
kk: Толық нұсқаусын алдын ала қарау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: ok
kk: жарайды

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
kk: @site_name - @title санатында жинақталған арналар

en: @site_name - aggregated feeds
kk: @site_name - жинақталған арналар

en: @site_name aggregator
kk: @site_name агрегатор

en: !title feed
kk: !title жолағы

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Not supported!
kk: Қолдау көрсетілмейді!

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Factor
kk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу

en: Direction
kk: Бағыт

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
kk: Материалдың қысқа нүсқасы шолу беттерінде және RSS арналарында көрсетіледі. <span class="no-js">Қысқа нұсқаны белгілеу үшін "&lt;!--break--&gt;"(тырнақшасыз) бөлгішін қолданыңыз.</span>

en: Total votes: @votes
kk: Берілген дауыс саны: @votes

en: Vote count
kk: Дауыстарды санау

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
kk: Бұл санатта өріс жоқ. Егер еш өзгеріссіз сақталса ол кетіріледі

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
kk: <a href="@poweredby">Drupal</a>-да жұмыс істейді

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған

en: Depends on: !basethemes
kk: !basethemes-тен тәуелдi

en: Required by: %subthemes
kk: %subthemes үшiн керек болады:
