TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to ku translation catalogue (211 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: new
ku: نوێ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: File information
ku: زانیاریی پەڕگە

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: never
ku: هیچ کات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: read more
ku: درێژە

en: no screenshot
ku: هیچ گرتەی پەردەیەک بوونی نیە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: n/a
ku: نییە

en: Error
ku: هەڵە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Block
ku: بلۆک

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: OK
ku: باشە

en: Categorize
ku: هاوپۆل کردن

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: %ago ago
ku: پێش ئێستا%ago

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Prev
ku: پێشوو

en: Code
ku: کۆد

en: Mon
ku: دش

en: Tue
ku: سش

en: Wed
ku: چش

en: Thu
ku: پش

en: Fri
ku: هە

en: Sat
ku: شە

en: Sun
ku: یش

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Jan
ku: ڕێ

en: Feb
ku: ڕەش

en: Mar
ku: خاک

en: Apr
ku: بان

en: Jun
ku: پووش

en: Jul
ku: گەل

en: Aug
ku: خەر

en: Sep
ku: ڕەز

en: Oct
ku: گەڵا

en: Nov
ku: سەر

en: Dec
ku: بەفر

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Choice
ku: هه‌لبژاردن

en: Su
ku: یش

en: Mo
ku: دش

en: Tu
ku: سش

en: We
ku: چش

en: Th
ku: پش

en: Fr
ku: هە

en: Sa
ku: شە

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: No forums defined
ku: هیچ مەکۆیەک نە ناسێنراوە

en: This topic has been moved
ku: ئەم بابەتە گوازراوەتەوە

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: English name
ku: ناوی ئینگلیزی

en: Native name
ku: ناوی ڕه‌سه‌ن

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Show descriptions
ku: زانیاریی زیاتر پیشان بدە

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: More help
ku: یارمەتی زیاتر

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: ok
ku: باشە

en: !title feed
ku: ڕاگەیەنەری !title

en: Not supported!
ku: پشتیوانی لێ نەکراوە!

en: Recommended version:
ku: وەشانی ئامۆژگاریکراو

en: Latest version:
ku: نوێترین وەشان:

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Factor
ku: هۆکار

en: Hide descriptions
ku: شاردنەوەی دەربارەکان

en: mm/dd/yy
ku: مانگ/ڕۆژ/ساڵ

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: done
ku: تەواوبوو

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: No tests to display.
ku: هیچ تاقیکردنەوەیەک نییە پیشانبدرێت.

en: No fields available.
ku: هیچ خانەیەک نییە.

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Total votes: @votes
ku: هه‌موو ده‌نگه‌کان :@votes

en: Vote count
ku: ژمارەی دەنگدان

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Show shortcuts
ku: پیشاندانی قەدبڕەکان

en: width @width
ku: پانی @width

en: height @height
ku: بەرزی @height

en: Other blocks
ku: بلۆکەکانی تر

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Files must be less than !size.
ku: قەبارەی پەڕگە پێویستە بچووکتربێت لە !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ku: جۆری پەڕگە ڕێپێدراوەکان: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
ku: وێنە پێویستە !size پیکسڵ بێت.

en: By !author @time ago
ku: لەلایەن !author @time لەمەوبەر

en: Style name
ku: ناوی شێواز

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ku: ئەم ماڵپەڕە پشت دەبەستێت بە <a href="@poweredby">دروپاڵ</a>

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Depends on: !basethemes
ku: پشت دەبەستێت بە: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ku: پێویستە لەلایەن: %subthemes

en: Show more content
ku: پێشاندانی ناوەڕۆکی زیاتر

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Hot topic
ku: بابەتە گەرمەکان

en: Normal topic
ku: بابەتی ئاسایی

en: Closed topic
ku: بابەتی داخراو

en: Add other blocks
ku: بلۆکی تر زیادبکە

en: Hide shortcuts
ku: شاردنەوەی قەدبڕەکان
