TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to lv translation catalogue (250 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: new
lv: jauns

en: error
lv: kļūda

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: File information
lv: Faila informācija

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Test
lv: Tests

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Format
lv: Formāts

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: never
lv: nekad

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Error
lv: Kļūda

en: Done
lv: Pabeigts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: Categorize
lv: Piešķirt kategoriju

en: Updated:
lv: Labots:

en: %ago ago
lv: pirms %ago

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Prev
lv: Iepr

en: Code
lv: Kods

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Topics
lv: Tēmas

en: Today
lv: Šodien

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Empty
lv: Tukšs

en: Choice
lv: Izvēle

en: Su
lv: Sv

en: Mo
lv: P

en: Tu
lv: O

en: We
lv: T

en: Th
lv: C

en: Fr
lv: P

en: Sa
lv: S

en: warning
lv: brīdinājumi

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: No forums defined
lv: Nav definētu forumu

en: This topic has been moved
lv: Šī tēma ir pārvietota

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New
lv: Jauns

en: Themes
lv: Tēmas

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: English name
lv: Nosaukums angliski

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Permission
lv: Atļauja

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Preview trimmed version
lv: Pirmsskatīt apgrieztu revīzija

en: Preview full version
lv: Pirmsskatīt pilnu revīziju

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: ok
lv: labi

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lv: @site_name - apkopotās plūsmas kategorijā @title

en: @site_name - aggregated feeds
lv: @site_name - apkopotās plūsmas

en: @site_name aggregator
lv: @site_name agregators

en: !title feed
lv: !title plūsma

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Factor
lv: Faktors

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: New posts
lv: Jauni ziņojumi

en: mm/dd/yy
lv: mm/dd/gg

en: Effect
lv: Effekts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: original
lv: oriģināls

en: done
lv: pabeigts

en: edit role
lv: rediģēt lomu

en: Direction
lv: Virziens

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Total votes: @votes
lv: Kopējais balsu skaits: @votes

en: Vote count
lv: Balsu skaits

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: No new posts
lv: Jaunu ziņojumu nav

en: Sticky topic
lv: Īpaša tēma

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lv: AJAX HTTP pieprasījums tika netipiski pārtraukts.

en: Path: !uri
lv: Ceļš: !uri

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pieteikties</a> vai <a href="@register">reģistrēties </a>lai pievienotu komentārus

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pietiekties </a>, lai pievienotu komentārus

en: Customize dashboard
lv: Personalizēt darbgaldu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Files must be less than !size.
lv: Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lv: Atļautie datņu veidi: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
lv: Attēlu izmēram obligāti jābūt !size punkti.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lv: Attēliem jābūt no !min līdz !max pikseļus.

en: Images must be larger than !min pixels.
lv: Attēliem jābūt lielākiem par !min punktiem.

en: Images must be smaller than !max pixels.
lv: Attēlu izmēram jābūt mazākam par !max punktiem.

en: More information about text formats
lv: Vairāk informācijas par teksta formātiem

en: By !author @time ago
lv: No !author pirms @time

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
lv: Uz doto brīdi nav stilu. <a href="!url">Pievienot jaunu</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lv: Pagaidām šajā stilā efektu nav. Pievieno efektu izvēloties opciju zemāk.

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: Date type
lv: Datuma tips

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: @title dialog
lv: @title dialogs

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lv: Balstīts uz <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes

en: Show more content
lv: Rādīt vairāk satura

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļauti tikai faili ar paplašinājumiem: %extensions.

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Hot topic, new comments
lv: Aktuāla tēma, jauni komentāri

en: Hot topic
lv: Aktuāla tēma

en: Normal topic
lv: Parasts temats

en: Closed topic
lv: Slēgts temats

en: Add other blocks
lv: Pievienot citus blokus

en: Options for the administrative overlay
lv: Administrācijas pārklājuma iestatījumi

en: Searching for matches...
lv: Meklēt vienādus...

en: Hide shortcuts
lv: Paslēpt saīsnes

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)

en: Enable !title
lv: Iespējot !title

en: Set !title as default
lv: Iestatīt !title kā noklusējumu
