TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to my translation catalogue (136 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: not verified
my: အတည်မပြုနိုင်သေး

en: new
my: အသစ်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File information
my: ဖိုင် အချက်အလက်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Format
my: ပုံစံ

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Error
my: အမှား

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Categorize
my: အမျိုးအစားခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာ

en: %ago ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %ago က

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Prev
my: ယခင်

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Today
my: ယနေ့

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Su
my: တနင်္ဂနွေ

en: We
my: ဗုဒ္ဒဟူး

en: Th
my: ကြာသပတေး

en: Fr
my: သောကြာ

en: Sa
my: စနေ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: English name
my: အင်္ဂလိပ်အမည်

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: mm/dd/yy
my: လလ/နေ့နေ့/နှစ်နှစ်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: done
my: ပြီးပါပြီ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Show shortcuts
my: Shortcut များကြည့်ရန်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: An AJAX HTTP error occurred.
my: AJAX HTTP အမှားတစ်ခု ဖြစ်နေသည်။

en: HTTP Result Code: !status
my: HTTP ရလဒ်အမှတ်အသား: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
my: AJAX HTTP တောင်းဆိုမှု ပုံမှန်မဟုတ်ဘဲ ရပ်သွားသည်။

en: StatusText: !statusText
my: အခြေအနေ အသိပေးချက် : !statusText

en: ResponseText: !responseText
my: တုန့်ပြန်မှု အသိပေးချက် : !responseText

en: ReadyState: !readyState
my: အဆင်သင့် အခြေအနေ : !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
my: မှတ်ချက်ရေးရန်အတွက် <a href="@login">Login ၀င်ပါ</a> သို့မဟုတ် <a href="@register">အသင်း၀င်ပါ။</a>

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
my: <a href="@poweredby">Drupal</a> ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -

en: Hot topic, new comments
my: မှတ်ချက် အသစ်များဖြည့်စွက်ထားသည့် လူကြိုက်များသော အကြောင်းအအရာများ

en: Hot topic
my: လူကြိုက်များသော အကြောင်းအရာများ

en: Normal topic
my: သာမာန်အကြောင်းအရာများ

en: Options for the administrative overlay
my: Administrative overlay အတွက် ရွေးစရာများ

en: Searching for matches...
my: တူညီသည့်အကြောင်းအရာများကိုရှာဖွေနေသည် ...

en: Hide shortcuts
my: shortcut များဖွက်ထားရန်

en: Enable !title
my: !title ကိုအတည်ပြုပါ။

en: Set !title as default
my: !title ကို default အဖြစ် သတ်မှတ်ပါ။
