TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to ne translation catalogue (153 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Error
ne: त्रुटि

en: Done
ne: भयो

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Warning
ne: चेतावनी

en: active
ne: सक्रिय

en: OK
ne: ठिक छ

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: %ago ago
ne: %ago अघि

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Code
ne: कोड

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Today
ne: आज

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्बर

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: Choice
ne: विकल्प

en: Su
ne: आईतबार

en: Mo
ne: सोमबार

en: Tu
ne: मंगलबार

en: We
ne: बुधबार

en: Th
ne: बिहिबार

en: Fr
ne: सुक्रवार

en: Sa
ne: सनिबार

en: Info
ne: जानकारी

en: warning
ne: चेतावनी

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: New
ne: नयाँ

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: English name
ne: अंग्रेजी नाम

en: Native name
ne: मूल नाम

en: Permission
ne: अनुमति

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: !title feed
ne: !title फीड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: done
ne: गरियो

en: Direction
ne: दिशा

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Vote count
ne: मतगणना

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Disabled themes
ne: अक्षम थीम

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन

en: Path: !uri
ne: मार्ग: !uri

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ne: <a href="@poweredby">ड्रुपल</a> बाट संचालित

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Normal topic
ne: सामान्य विषय

en: Closed topic
ne: बन्द विषय

en: Options for the administrative overlay
ne: व्यवस्थापकीय ओभरलेका विकल्पहरू

en: Hide shortcuts
ne: सर्टकटहरु लुकाउनुहोस्

en: (Machine name: @type)
ne: (मशीन नाम: @type)
