TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to ps translation catalogue (101 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: new
ps: نوی

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Format
ps: بڼه

en: Region
ps: سيمه

en: never
ps: هيڅکله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Attachment
ps: نښل

en: Error
ps: تیروتنه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم

en: Warning
ps: خبرتيا

en: active
ps: فعال

en: OK
ps: سمه ده

en: Prev
ps: پخوانی

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Order
ps: اوډون

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Today
ps: نن

en: Jan
ps: جنوري

en: Feb
ps: فبروري

en: Mar
ps: مارچ

en: Apr
ps: اپرېل

en: Jun
ps: جون

en: Jul
ps: جولای

en: Aug
ps: اګست

en: Sep
ps: سپتمبر

en: Oct
ps: اکتوبر

en: Nov
ps: نوومبر

en: Dec
ps: دسمبر

en: Posts
ps: ليکنې

en: Empty
ps: تش

en: Su
ps: یکشنبه

en: Mo
ps: دوشنبه

en: Tu
ps: سه شنبه

en: We
ps: موږ

en: Th
ps: پنجشنبه

en: Fr
ps: جمعه

en: Sa
ps: شنبه

en: Info
ps: مالومات

en: New comments
ps: نوې څرګندونې

en: New
ps: نوی

en: Themes
ps: ویینې

en: Permission
ps: اجازه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: New posts
ps: نوې ليکنې

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: By !author @time ago
ps: پر !author @time مخکې

en: Style name
ps: ډول نوم

en: Collapse
ps: غونډول

en: Text Formats
ps: متن بڼې
