TWBS (7.x-3.0-unstable2) - en to uk translation catalogue (284 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: new
uk: новий

en: error
uk: помилка

en: Categories
uk: Категорії

en: Download
uk: Завантаження

en: view
uk: переглянути

en: File information
uk: Інформація про файл

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Test
uk: Тест

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Format
uk: Формат

en: Modules
uk: Модулі

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: never
uk: ніколи

en: Updated
uk: Оновлено

en: read more
uk: детальніше

en: no screenshot
uk: без знімків екрану

en: Attachment
uk: Долучення

en: n/a
uk: н/д

en: Error
uk: Помилка

en: Done
uk: Готово

en: Last post
uk: Останній допис

en: Block
uk: Блок

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Warning
uk: Попередження

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: OK
uk: Гаразд

en: Categorize
uk: Розбити на категорії

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: %ago ago
uk: %ago тому

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Prev
uk: Попередній

en: Code
uk: Код

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Thu
uk: чт

en: Fri
uk: пт

en: Sat
uk: сб

en: Sun
uk: нд

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Order
uk: Послідовність

en: Operation
uk: Дія

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: @time ago
uk: @time тому

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Topics
uk: Теми

en: Today
uk: Сьогодні

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Posts
uk: Дописи

en: Empty
uk: Порожньо

en: Choice
uk: Вибір

en: Su
uk: нд

en: Mo
uk: пн

en: Tu
uk: вт

en: We
uk: ср

en: Th
uk: чт

en: Fr
uk: пт

en: Sa
uk: сб

en: Info
uk: Інформація

en: warning
uk: попередження

en: revert
uk: відновити

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New
uk: Нові

en: Themes
uk: Теми

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: English name
uk: Назва англійською

en: Native name
uk: Рідна назва

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Permission
uk: Повноваження

en: Show descriptions
uk: Показати описи

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: More help
uk: Детальніша довідка

en: Preview trimmed version
uk: Зразок скороченої версії

en: Preview full version
uk: Зразок повної версії

en: Expand
uk: Розкрити

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Loading
uk: Завантаження

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: ok
uk: гаразд

en: Read
uk: Прочитано

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
uk: @site_name - зібрані потоки в категорію @title

en: @site_name - aggregated feeds
uk: @site_name - зібрані потоки

en: @site_name aggregator
uk: @site_name збирач

en: !title feed
uk: !title потік

en: Revoked!
uk: Відкликано!

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Factor
uk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
uk: Розгорнути таблицю, щоб показати описи.

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Compress layout by hiding descriptions.
uk: Зменшити таблицю приховавши описи.

en: New posts
uk: Нові повідомлення

en: mm/dd/yy
uk: мм/дд/рр

en: Effect
uk: Ефект

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: original
uk: оригінал

en: done
uk: зроблено

en: edit role
uk: редагувати роль

en: Direction
uk: Напрям

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: No tests to display.
uk: Тести для показу відсутні.

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Скорочена версія вашої публікації показує, як виглядатиме публікація при винесенні її на головну сторінку чи експорті в RSS потік.<span class="no-js"> Ви можете додати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапок), щоб точно вказати місце поділу вашої публікації.</span>

en: Total votes: @votes
uk: Загальна кількість голосів: @votes

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
uk: У даній категорії полів немає. Якщо при збереженні ця категорія залишиться порожньою, то вона буде вилучена.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для видалення модулі відсутні.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Ця тема вимагає PHP версії @php_required і не сумісна з PHP версії !php_version.

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: No new posts
uk: Нові дописи відсутні

en: Sticky topic
uk: Прикріплена тема

en: Show shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
uk: Це повноваження успадковується від ролі "Авторизований користувач".

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Other blocks
uk: Інші блоки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP-код відповіді: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
uk: Запит AJAX HTTP несподівано обірвався

en: Debugging information follows.
uk: Далі надаються відомості для зневадження.

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Текст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: ReadyState: !readyState
uk: Стан готовності: !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Customize dashboard
uk: Персоналізувати панель

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: Files must be less than !size.
uk: Файли мають бути меншими ніж !size.

en: Allowed file types: !extensions.
uk: Дозволені типи файлів: !extensions

en: Images must be exactly !size pixels.
uk: Зображення мають дорівнювати !size пікселів.

en: Images must be between !min and !max pixels.
uk: Зображення мають бути між !min та !max пікселів.

en: Images must be larger than !min pixels.
uk: Зображення мають бути більшими ніж !min пікселів.

en: Images must be smaller than !max pixels.
uk: Зображення мають бути меншими ніж !max пікселів.

en: More information about text formats
uk: Більше інформації про текстові формати

en: By !author @time ago
uk: Від !author @time тому

en: Style name
uk: Назва стилю

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
uk: Наразі стилі відсутні. <a href="!url">Додати новий</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
uk: Наразі ефекти в стилі відсутні. Додайте новий з нижче наведеного списку вибору.

en: view actual size
uk: дивитись фактичний розмір

en: Sample original image
uk: Приклад вихідного зображення

en: Sample modified image
uk: Приклад зміненого зображення

en: Detection method
uk: Метод визначення

en: Date type
uk: Тип дати

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.

en: @title dialog
uk: Діалог @title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
uk: Ця версія несумісна з Друпал !core_version і має бути замінена.

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
uk: Працює на <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href="@link">Додати словник</a>.

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Depends on: !basethemes
uk: Вимагає: !basethemes

en: Required by: %subthemes
uk: Необхідний для: %subthemes

en: Show more content
uk: Показати більше матеріалів

en: Collapse
uk: Згорнути

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
uk: Неможливо передати вибраний файл %filename. Припустимими є лише файли з наступними розширеннями: %extensions.

en: Close overlay
uk: Закрити накладання

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
uk: Перетягніть ці блоки у колонки знизу. Зміни автоматично збережуться. Більше параметрів доступно на <a href="@dashboard-url">сторінці налаштовування</a>.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Hot topic, new comments
uk: Гаряча тема, нові коментарі

en: Hot topic
uk: Гаряча тема

en: Normal topic
uk: Звичайна тема

en: Closed topic
uk: Закрита тема

en: Add other blocks
uk: Додати інші блоки

en: Options for the administrative overlay
uk: Параметри адміністративного накладання

en: Autocomplete popup
uk: Спливаюче автодоповнення

en: Searching for matches...
uk: Пошук збігів...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
uk[0]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступний модуль: @required_modules
uk[1]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступні модулі: @required_modules
uk[2]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступні модулі: @required_modules

en: Hide shortcuts
uk: Сховати швидкі кнопки

en: (Machine name: @type)
uk: (Машинна назва: @type)

en: Enable !title
uk: Увімкнути !title

en: Set !title as default
uk: Встановити !title як стандартну

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
uk: Швидкі кнопки відсутні. <a href="@link">Додати швидку кнопку</a>.

en: Subscribe to !feed-title
uk: Підписатися на !feed-title

en: No book content available.
uk: Змісти книг відсутні.
